Informacja o wyborze oferty

Informacja o wyborze oferty dot. postępowania pn.”Przebudowa placu manewrowego oraz pomieszczeń garażowych w budynku strażnicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i Komendy Powiatowej PSP w Ostrzeszowie – Etap II”

Informacja o wyborze oferty

Ogłoszenie o zamówieniu – roboty budowlane

Przebudowa placu manewrowego oraz pomieszczeń garażowych w budynku strażnicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie – Etap II.

Załączniki:
Ogłoszenie
SIWZ
zal-nr-1-do-SIWZ
zal-nr-2-do-SIWZ
zal-nr-3-do-SIWZ
zal-nr-4-do-SIWZ
zal-nr-5-do-SIWZ
zal-nr-6-do-SIWZ
zal-nr-7-do-SIWZ
zal-nr-8-do-SIWZ

Plan postępowań

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych na 2016r.

Pracowita sobota

pożar

Sobotnia służba w dniu 28 maja 2016 r. była dla ostrzeszowskich strażaków bardzo pracowita.

O godzinie 12:02 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrzeszowie wpłynęło pierwsze tego dnia zgłoszenie. Dotyczyło ono dachowania samochodu osobowego w miejscowości Doruchów. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy: SLRt z JRG Ostrzeszów oraz GBA z OSP Doruchów. Po dojeździe okazało się, że samochód BMW zniszczył Czytaj więcej »

Nie lubię poniedziałku… 3 wypadki w ciągu 20 minut

20160530_144933

W poniedziałek 30 maja 2016 r. w ciągu zaledwie 20 minut do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ostrzeszowie wpłynęły 3 zgłoszenia dotyczące wypadków komunikacyjnych.

O godzinie 14:08 Dyżurny Stanowiska kierowania odebrał telefon mówiący o wypadku na Drodze Krajowej nr 11 w Ostrzeszowie. W zdarzeniu tym brały udział 2 samochody osobowe oraz samochód ciężarowy – laweta. W zdarzeniu tym poszkodowane zostały dwie osoby, jednak po zaopatrzeniu ich przez ZRM pozostały na miejscu zdarzenie. Czytaj więcej »

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

IMG_8244

Maj to czas strażackiego świętowania, nie inaczej było w powiecie ostrzeszowskim gdzie w dniu 13.05.2016 roku strażacy obchodzili uroczystość Powiatowego Dnia Strażaka.

Obchody rozpoczęła msza święta, której przewodniczył ksiądz Mirosław Jankowski – kapelan ostrzeszowskich strażaków. Następnie uczestnicy uroczystości udali się na plac przy ośrodku „Pascha” w Przedborowie, gdzie odbył się apel. Czytaj więcej »

Życzenia z okazji Dnia Strażaka od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka

https://www.youtube.com/embed/w2hVvh2CQsg

 

 

 

 

 

Życzenia z okazji Dnia Strażaka od sekretarza stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego

 

 

 

Czytaj więcej »

 

 

Życzenia Komendanta Głównego PSP z Okazji Dnia Strażaka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspólne życzenia dla strażaków od wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego PSP oraz prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP woj. wielkopolskiego im. gen. St. Taczaka